Tuesday, February 5, 2013

CYCLE ME HOME – premiera filmu

Bardzo fajny projekt, cytuję za wydarzeniem na FB: Pomysłodawcy „Cycle me Home” wsiedli na rowery i podróżują po naszym kontynencie aby propagować kulturę rowerową oraz uroki tego środka lokomocji. Mają cel: dzięki „Cycle me Home” chcą utworzyć ponadnarodową społeczność cyklistów. Dlatego przywieźli film już do tak wielu miejsc i dlatego w najbliższą niedzielę – 10 lutego, przywiozą go do nas, do Krakowa!
 Inicjatorem „Cycle me Home” jest węgierski rowerzysta i filmowiec - Levi Klára. Latem, razem z innymi rowerzystami przemierzył on na dwóch kółkach trasę z Madrytu do Budapesztu. Asystowała mu profesjonalna ekipa filmowa. A efektem ich wspólnej pracy i podróży jest właśnie film „Cycle me Home”.
Obecnie trwa filmowo-rowerowe tournee ekipy, na którego trasie znalazło się także KINO PAUZA. Projekt "Cycle me Home" przerósł oczekiwania twórców i rozrósł się w sieć europejskiej rowerowej społeczności. Czasem samolotem, czasem samochodem, czasem rowerem, ale zawsze z uśmiechem, bohaterowie i współtwórcy projektu zjeżdżają Europę, przywożąc na swoich rowerowych bagażnikach owoc ich twórczej pracy, którym dzielą się z lokalnymi społecznościami.
Wszędzie gdzie trafiają organizują pokazy i wyścigi rowerowe. Postarajmy się by i tym razem nie było inaczej. Krakowscy rowerzyści – wsiądźmy na rowery i przywitajmy naszych rowerowych braci!

Więcej o „Cycle me Home” na: www.facebook.com/cyclemehome
cyclemehome.tumblr.com.
 trailer: https://vimeo.com/37911956
BILETY:
10/12 zł

Napisy angielskie

No comments:

Post a Comment