Wednesday, August 25, 2010

London Open

Strasznym zaniedbaniem z mojej strony byłoby nie napisanie małej relacji z turnieju w jakim wzięliśmy udział w zeszły weekend.
London Open Hardcourt Bike Polo Tournament (http://www.lhbpa.org/londonopen/) zaistniał jako kontynuacja zeszłorocznych mistrzostw europy, jakie tu miały miejsce. Impreza była dobrze zorganizowana, bez specjalnych opóźneń, w przyjemnej, weekendowej atmosferze, więc respect dla LHBPA (lhbpa.org). W turnieju wzięło udział około pięćdziesięciu drużyn z UK, Irlandii, Belgii, Niemiec, Szwajcarii, Polski, Francji, USA, Kanady, Australii oraz kilka międzynarodowych ekip. My stworzyliśmy jedyny w pełni polski team: Poles' Polo (Stan i Piotrek - Kraków oraz Doktor - Warszawa).
W czterech meczach strzeliliśmy 7 bramek i straciliśmy 11, co oczywiście nie dało nam awansu do grupy finałowej, ale stanowi o tym, że graliśmy defensywnie i skutecznie. Mimo tego, ze w tym składzie graliśmy tak naprawde po raz pierwszy, udało nam się pokazać wysoki poziom i godnie stawiać czoło drużynom ze światowej czołówki. Z czterech meczy trzy dociągnęliśmy do ostatniej z 10 przepisowych minut.
Karmel podesłał mi ostatnio filmik z pierwszego "prawdziwego" spotkania na polo w Krakowie w październiku '09 (http://www.youtube.com/watch?v=3FtLxXfWFHA&feature=related). Zabawne jest jak bardzo nie przypomina to tego jak obecnie wyglądają nasze mecze!
Stan
No comments:

Post a Comment